Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie exteriérové žalúzie

V našej ponuke nájdete vonkajšie žalúzie lamiel typu Z90, S90 a C80

Taktiež pracujeme iba s overenými a kvalitnými motormi Somfy® a s elektronikou od tohto výrobcu.

Montáž žalúzií a ich komponentov pre nás nie je žiaden problém. Radi sa popasujeme aj s komplikovanejšími a pracnejšími riešeniami.

Vonkajšie žalúzie typu Z90 sú najbežnejším typom vonkajších exteriérových žalúzií v dnešnej dobe. Spolu s motorickým ovládaním na diaľkové, alebo nástenné ovládanie patria medzi špičku dizajnových doplnkov pre Vašu domácnosť. Zvyšujú komfort bývania pomocou svojich tieniacich vlastností tým, že znižujú teplotu v interiéry počas horúcich letných dní či pri prehrievaní interiérov na slnečných stranách. Taktiež prinášajú vysokú mieru elegancie a vkusu na Váš dom či byt. Najmä vďaka exkluzivite je po nich neustáli záujem a my sme veľmi radi, že tento produkt Vám môžeme ponúknuť v našej ponuke.

Pre bližšie informácie kliknite na náš BLOG TU

Typy vonkajších horizontálnych žalúzií

Vonkajšie horizontálne žalúzie

typu Z90 sú najviac predávaným produktom v našej ponuke. Integrované gumové tesnenie znižuje mieru hluku pri doklápaní žalúzie a nárazoch vetra. Od konkurencie majú naše žalúzie najmodernejší systém spájania lamiel, HAGOFIX ® ktorý zdokonaluje ovládanie žalúzií a zabraňuje nadmernému či nepravidelnému nábalu lamiel.

Nový módny tvar vonkajších žalúzií ALUŽAL S90 vám prináša
hneď niekoľko výhod. Majú o 30% vyššiu odolnosť proti nárazovému vetru ako lamely Z90. Integrované gumové tesnenie vás chráni pred nadmernou hlučnosťou vetra. Spájanie a naklápanie lamiel systémom HAGOFIX® je najmodernejším riešením, ktoré zabraňuje vytváraniu zväčšenému alebo atypickému balu.

vonkajšie žalúzie S90

Vonkajšia horizontálna žalúzia C80 je najlacnejším prevedením zo žalúzií. Jednoduchosť tvaru C, nenáročná technológia na výrobu a možnosť bočného lankového vedenia, to je cenová bomba. Umožňujú plynulú reguláciu svetla, zabraňujú prieniku 85% slnečného žiarenia do interiéru, čím znižujú náklady na klimatizáciu. Pomocou
naklápania lamiel až 175°, je umožnené v chladných slnečných dňoch „prikurovanie“ pomocou spätne naklopených lamiel. Odporúčame pre zimné záhrady a administratívne budovy.

Vonkajšie horizontálne žalúzie C80


Ovládanie vonkajších horizontálnych žalúzií

Smart jednotka TaHoma Somfy®

Systém ovládania domácnosti pomocou Smart technológií TaHoma, je univerzálny nástroj pre širokú škálu produktov ktoré dokážete ovládať pomocou Smart domácnosti. Medzi ne patria aj vonkajšie žalúzie všetkých typov, ktoré sú ovládané motoricky pomocou RTS vysielača. Je kompatibilná s Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant a IFTTT a s výrobkami od výrobcov Velux, Philips HUE, Hitachi, Danfoss, GU, Hoppe a dalšími.

Smarthome jednotka TaHoma

Somfy Conexoon je jednoduchší systém ovládania prvkov domácnosti pomocou Smart technológií. Dokáže ovládať tri prvky domácnosti – okná a tienenie, terasové prvky a dverové prvky. Je potrebné si k nemu stiahnuť do smartfonu aplikácie Window, Terrace a Access od výrobcu Somfy.

Somfy jednotka conexoon

Klasický diaľkový ovládač ktorý uľahčuje manipuláciu pri vyššom počte žalúzií alebo tam, kde nieje možné inštalovať klasický nástenný ovládač. Situo Variation môže byť až 5-kanálový ovládač ktorý dokáže ovládať 4 rôzne žalúzie pomocou jednoduchého prepínania, alebo všetky 4 žalúzie naraz. Ideálna voľba pre obývačky alebo terasy s viacerými žalúziami.

dialkove ovladanie žalúzii

Vyzerá ako nástenný vypínač, avšak dokáže pracovať aj na diaľku. Ideálna voľba tam, kde za normálnych okolností by ste potrebovali zabudovať do steny vypínač na žalúzie. Má snímateľný rámček čo umožňuje ho prichytiť o akýkoľvek povrch či stenu bez nutnosti drážkovania krabice.

vypínač na žalúzie somfy

Toto bezdrôtové veterné čidlo automaticky zdvihne a ochráni Vaše vonkajšie žalúzie pred silný vetrom. Pracuje bezdrôtovo a baterky vydržia veľmi dlho, čiže nebude Vás ani znepokojovať ich časté vymieňanie.

veterné čidlo somfy Eolis

Toto bezdrôtové slnečné čidlo automaticky naklopí, stiahne či vytiahne exteriérové žalúzie podľa toho, ako veľmi svieti slnko a ochráni tak Vašu domácnosť pred prehriatím od slnka bez toho, aby ste boli doma.

slnečné čidlo somfy Sunis


Farby vonkajších horizontálnych žalúzií

Odtieň RAL9003 Biela štandardná farba vonkajších žalúzií

biela farba

Odtieň RAL1015 slonová kosť – krémová biela štandardná farba vonkajších žalúzií

Odtieň RAL9006 ako štandardné prevedenie žalúzií

farba ral 9006

Odtieň RAL9007 ako štandardné prevedenie žalúzií

Odtieň DB 703 Kovová šedá ako štandardné prevedenie žalúzií. Novinka medzi štandardnými farbami

DB703 kovová šedá

Odtieň RAL7016 ako štandardné prevedenie žalúzií. Antracitová farba sa stala hitom posledných rokov

antracitová farba ral7016

Odtieň RAL8028 zemitá hnedá ako štandardné prevedenie žalúzií

zemitá hnedá farba

Odtieň RAL8017 čokoládová hnedá ako štandardné prevedenie žalúzií

čokoládová hnedá

Odtieň surového hliníka ako štandardné prevedenie žalúzií

surový hliník

Odtieň bronzovej farby typu C33 ako štandardné prevedenie žalúzií

Ak ste si nevybrali zo štandardných odtieňov v našej ponuke, máme pre Vás ešte celý vzorkovník odtieňov RAL.

Pri výbere je smerodatný 4-miestny kód farby RAL

Odtieň tmavej bronzovej farby typu IGP581ME ako štandardné prevedenie žalúzií

tmavá bronzová farba