Posuvné dvere a posuvné systémy

POSUVNÝ TERASOVÝ SYSTÉM

Posuvné terasové dvere HST portál.

Moderný a elegantný posuvný systém – Terasový, bezbariérový systém s maximálnymi rozmermi až do šírky 6.5 metra. Jednoduchý a pritom elegantný posuvný systém s bezbariérovým prechodom. Možnosť uzamykania terasy z vnútornej aj vonkajšej strany. Jedinečná možnosť ako priniesť veľké množstvo svetla do Vašej obývačky. Maximálne rozmery výrobku sú do šírky 6.5 metra a do výšky až 3 metrov. Optimálne riešenie pre moderné novostavby alebo modernú architektúru pri rekonštrukciách. Zapustený prah dverí umožňuje bezbariérové riešenie prechodu medzi interiérom a exteriérom.

Posuvné dvere do obývačky či spálne.

Vďaka variabilite a možnostiam otvárania dverí sa dajú prispôsobiť naozaj takmer kdekoľvek. HST portáli môžu mať pri hliníkovom prevedení až dve, za sebou idúce krídla v jednej rovine. Bezstĺpikové, takzvané štulpové riešenie otvárania dverí je taktiež možné či pri plastovom ale aj pri hliníkovom HST portáli. Môže tak vzniknúť naozaj priestranný prechod z Vašej kuchyne či obývačky priamo na terasu či balkón.

Sieťky proti hmyzu na posuvné dvere.

Taktiež k portálom dodávame aj sieťky proti hmyzu. Naše odporúčanie je jednoduchá posuvná sieťka s dvomi vodiacimi lištami, ktorá ide jednoducho vybrať v prípade umývania či uskladnenia. Taktiež vieme dodať aj rolovacie sieťky proti hmyzu, či siete plisé.

Galéria