Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu


Okenné siete proti hmyzu

V ponuke máme klasické, pevné sieťky proti hmyzu. Na výber máme rôzne druhy sieťoviny ako napríklad tzv. petscreen – sieťovina ktorá je odolnejšia voči útokom domácich miláčikov ako sú psy a mačky, ďalej ponúkame transparentnú sieťovinu v čiernej farbe ktorá je pletená jemnejším vláknom a vizuálne pôsobí menej rušivo ako klasická šedá či čierna sieťovina. Všetky sieťoviny sú už z poplastovaného sklo-vlákna, čiže oproti starým sieťkam proti hmyzu sú omnoho odolnejšie voči vonkajším vplyvom počasia či poškodeniu od vtákov alebo hlodavcov.

Dverové siete proti hmyzu

Klasické, otváravé dverné siete proti hmyzu určené najčastejšie na balkónové dvere, jednokrídlové alebo dvojkrídlové. Dajú sa použiť takmer kdekoľvek a práve kvôli ich variabilite s nimi budete zaručene spokojný. Sú jednoduché a ľahké, v možnosti máme na výber v rámovom prevedení alebo v bezrámovom. V našej ponuke máme už iba kvalitné produkty, preto tieto sieťky dodávame s hliníkovými pántami, v peknom a úhľadnom prevedení s jemným rámom v rozmere 13mmx23mm. Nie sú to už klasické hrubé rámy s plastovými pántami! Možnosť doplnenia o okopové priečky (pre otváranie jemným kopnutím do spodku dverí) či o samozatváracie pánty, bezprahové štetiny či rôzne typy sieťoviny.

Posuvné siete proti hmyzu

Posuvné siete proti hmyzu máme taktiež k dispozícií s rôznymi druhmi sieťoviny.

Rozlišujeme viaceré typy posuvných sietí, no nami najviac odporúčaná je klasická posuvná dverná sieť. Jej princíp fungovania je na dvoch jednoduchých kolajničkách v rôznych typoch (typ sa určuje podľa možnosti montáže). Samotná sieťka behá na dvoch ložiskových, silónových kolečkách, čiže je veľmi jednoduché ju odsúvať. Je možné ju montovať aj na minimálne dvoj-krídlové okná, čo je ideálne riešenie napríklad pre bytové okná na poschodiach, kde potrebujete možnosť sieťku pravidelne odsúvať. Ďalej je ideálna aj pre posuvné terasové dvere HST, nakoľko je možné ju vyrobiť až do rozmeru šírky 180cm. Dodávaná je v rôznych prevedeniach farieb a dekorov.

Rolovacie siete dverné a okenné

V našej ponuke taktiež máme aj klasické rolovacie sieťky na okná, kde sieťovina sa zroluje / navynie do kazetového boxu. Možnosťou je ako vertikálne – pozdĺžne, tak aj horizontálne – zvislé sťahovanie. Zvislé sťahovanie je predovšetkým pre rolovacie sieťky na okná ale dá sa použiť aj pre napríklad balkónové dvere. Toto platí aj pre pozdĺžne sťahovanie, primárne je určené pre dverné sieťky ale dá sa samozrejme rozmerovo použiť aj pre okná. Rám sieťok sa dá nalakovať do akéhokoľvek odtieňu.

Cenník sietí proti hmyzu

Pre správny výpočet ceny nám zašlite orientačnú šírku a výšku, farebné prevedenie a typ sieťky proti hmyzu ktorý si vyberiete podľa Vašej požiadavky z vyššie uvedených typov.


Štandardné pogumované sklenené vlákno. Veľmi odolné voči vplyvom počasia s dlhou životnosťou. Možnosť šedej alebo čiernej farby.

sieťovina štandard

Jemný výplet vlákna v čiernej farbe zabezpečí minimálne rušenie sieťky proti hmyzu pri výhľade von cez okno či dvere. Ideálne riešenie pre terasové, alebo balkónové dvere.

transparentna sietka

Špeciálne nanovlákno zabezpečuje minimálny prechod čiastočiek peľu, prachu či smogu. Vďaka tejto technológií je určená najmä pre alergikov a astmatikov.

sieťka proti pelu

Odolné vlákno voči domácim miláčikom ako sú psy a mačky. Možnosť prevedenia v čiernej aj šedej farbe. Hustý výplet zabraňuje pretrhnutiu siete pazúrikmi.

sieťovina petscreen