Výmena skiel na oknách

Máte rozbité sklo v plastovom alebo hliníkovom okne? Alebo sa Vám rosia okná v celom byte či dome a chceli by ste v ňom vymeniť sklá? Čítajte ďalej, dozviete sa viac.

Výmena rozbitého okna

Vymeníme Vám poškodené alebo rozbité sklo na plastovom okne alebo vo dverách. Samotná výmena prebieha priamo na mieste a netrvá dlhšie ako 15-20 minút. Dĺžka výmeny samozrejme závisí aj od prístupu a dosahu miesta kde sa sklo mení. Výmena skla je bez poškodenia samotných okien a prebieha presne podľa technických postupov zasklievania okien.

Výmena skla v okne

Taktiež ponúkame výmenu skla v plastovom, hliníkovom alebo drevenom okne kvôli zlepšeniu tepelno – izolačných vlastností skla. Staré poškodené sklá zlikvidujeme a odvezieme. Pri výmene izolačných skiel evidujeme zmenšené úniky tepla.

Rosenie okien

Riešime aj častý problém s rosením skiel v byte či dome. Napriek tomu, že sa snažíte pravidelne vetrať a neprekurovať obytné priestory, problém s rosením skiel môže stále pretrvávať. Je to zapríčinené tým, že staršie izolačné sklá strácajú po určitej dobe všetky svoje izolačné vlastnosti. Preto Vám ponúkame kompletnú výmenu Vašich starých skiel pre zlepšenie tepelno-izolačných vlastností. Nové sklá obsahujú v dnešnej dobe špeciálne pokovenie vonkajšej strany skla, ktoré vylepšuje termiku prechodu tepla cez sklo. Nové sklá sú naplnené 90%-ným Argónom, ktorý taktiež vylepšuje vlastnosti skla. Moderné technológie výroby a použitý medzisklenný, teplý rámček Swisspacer v šedej, čiernej alebo hnedej farbe, vylepšujú kvalitu vymeneného skla v porovnaní so starým sklom o 90%. Zvyšných nezmenených 10% je funkcia ktorú plnilo aj staré sklo, a to zamedzenie prestupu cez okno.

Cena za výmenu skla

Aká by bola cena pri výmene skla na plastovom okne? Zaujíma Vás cena pri výmene skla v plastových oknách? Tak neváhajte a kontaktujte nás cez cenový formulár.

Preto neváhajte a oslovte nás s požiadavkou na výmenu rozbitého alebo starého a nefunkčného skla. Nové sklá si zameriame, dovezieme a vymeníme. Staré sklá odvezieme a ekologicky zlikvidujeme. Aj v tejto oblasti sme tu pre Vás

plastove-okna-vymena-skla-rozbite-sklo