Profesionálna montáž okien a dverí

Potrebujete osadiť okná na novostavbu? Alebo hľadáte správnu montáž plastových okien na pásky?

Žiaden problém, náš tím s dlhoročnou praxou a pravidelnými školeniami je Vám k dispozícií. Od klasického zapenenia až po certifikované montáže, ktoré musia spĺňať kritéria pre nízko-energetické stavby. Paro-zábranové montáže sú pre nás štandardom, pretože nestačí mať iba kvalitné okno, ale hlavne správne namontované. Montáž vnútorných alebo vonkajších parapiet, žalúzií, garážových brán či roliet je takisto naša parketa. A čo so starými oknami? Nebojte sa, o tie sa postaráme My. Staré okná odvážame do recyklačných zberných dvorov. Staré plastové okná separujeme pre firmy, ktoré sa zaoberajú likvidáciou plastových materiálov. Náš montážny tím zabezpečuje aj murárske vysprávky a jednoduché murovanie. Pre bližšie informácie o realizácií nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421 918 162 976 alebo +421 905 560 255. Ponuku našich okien si môžete prezrieť TU

  • použitie iba overených materiálov
  • zaškolený personál s certifikátmi
  • vyplnenie otvorovej škáry komprimovanými páskami
  • zahladenie špaliet
  • spokojnosť zákazníka
  • účinnosť montáže

Nechajte si odborne zamerať zdarma Vaše stavebné otvory na novostavbe – navrhneme Vám a poradíme ako správne vybrať okná a uskutočniť montáž. Poradíme Vám s mnohými riešeniami v oblasti tieniacej techniky, sieťam proti hmyzu a zavretím stavby.

Bojíte sa pri rekonštrukcií a výmene okien špiny a neporiadku? Pochopiteľné.
No náš tím sa postará o to, aby po dokončení prác Vám ostalo minimum upratovania – okná vyčistíme a umyjeme, prach povysávame a vytreme!

Galéria